Nauka pływania dzieci i młodzieży.

jeżeli boisz się wody lub nie potrafisz pływać to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Szkoła Pływania iSwim nauczy pływać każdego – od maluszka po staruszka. Odpowiednio dobrane metody nauczania pomogą w prosty i łatwy sposób opanować pływanie na plecach i brzuchu. Zajęcia prowadzone pod okiem wykwalifikowanych, utalentowanych zawodników z wieloletnim doświadczeniem, multimedalistów instruktorów oraz trenerów pływania zapewniając doskonałą opiekę oraz wspaniałą zabawę.

Doskonalenie pływania dzieci, młodzieży i dorosłych.

umiesz już pływać lub chcesz podnieść swoje zdolności pływackie? Idealnie trafiłeś. Jest to kolejny etap, gdzie dzięki odpowiednio dobranym metodom doskonalone są wcześniej wyuczone umiejętności, a także style pływackie. Chcesz się czuć swobodnie i bezpiecznie w wodzie? Zapisz się na kurs już teraz. Nasi instruktorzy oraz trenerzy sprawią, że pokochasz ten sport.

Baby Swim

Nauka pływania i oswajania z wodą dzieci od 6 miesiąca życia. Zajęcia prowadzone są wraz z rodzicem pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

?

Trening sportowy.

są to zajęcia dla osób które umieją już pływać lub tych którzy chcieliby by polepszyć swoje umiejętności pływackie. Chcesz wystartować w zawodach pływackich? Zdać egzamin zawodowy? A może rozpocząć starty w Triathlonie? Zgłoś się do nas.

Indywidualne zajęcia.

Nie masz czasu na regularne chodzenie na zajęcia? Umów się na lekcje indywidualne! Oferta skierowana jest do wszystkich i tych dobrze pływających jak i dopiero początkujących. Nie ma efektywniejszego sposobu nauki pływania niż pod okiem instruktora, który poświęca cały czas osobie ćwiczącej. Możecie być pewni, że nasi doświadczeni instruktorzy wydobędą z każdego pływacki talent.

Oferta specjalna dla weteranów.

Mamy dla Was ofertę specjalną. iSwim Białystok chciałby uhonorować (podziękować ) żołnierzom Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polski za ich udział w działaniach poza granicami państwa mających na celu utrzymanie pokoju na świecie. W związku z powyższym oferujemy wszystkim weteranom zajęcia nauki  oraz doskonalenia pływania z 40 % rabatem. Zniżka udzielana po okazaniu legitymacji weterana.

?

Zajęcia prowadzimy na następujących basenach:

Pływalnia sportowa BOSiR, Włókiennicza 4

Pływalnia Rodzinna BOSiR, Stroma 1A

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, Zwycięstwa 28

Hotel Gołębiewski, Pałacowa 7

Szkoła podstawowa nr.32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego, Pietrasze 29

?